Internationale vrouwendag – 600 jaar KU Leuven, de vrouw viert mee

Stap in de voetsporen van pioniers: een wandeling over meisjesstudenten aan de KU Leuven!

Sinds 1920 hebben meisjesstudenten hun stempel gedrukt op de Katholieke Universiteit Leuven, en nu is het jouw kans om hun inspirerende verhalen te ontdekken! Sluit je aan bij onze wandeling en duik in de rijke geschiedenis van vrouwelijke studenten aan de KUL.

Tijdens deze wandeling nemen we je mee langs historische gebouwen, verborgen hoekjes en bruisende campusplekken waar meisjesstudenten hun dromen najagen. Ontdek hoe zij de universiteit hebben getransformeerd en welke uitdagingen en successen zij hebben ervaren.

“Mis deze kans niet om de wereld van meisjesstudenten aan de KU Leuven te verkennen en te vieren!”

Op de internationale vrouwendag, staat alles in het teken van de emancipatie van de vrouw. De gidsen van LeuvenPlus vertellen u alles over 100 jaar vrouwen aan de universiteit. Een wandeling van en over vrouwen!!!

 Op 8 maart wordt de wandeling aangeboden aan € 5 pp, duurtijd ongeveer 90 minuten, start om 14u op de Grote Markt aan het stadhuis van Leuven. Geen inschrijving vooraf, betaling ter plaatse.

De rondleiding wordt nog het ganse feestjaar aangeboden voor groepen.